Aktuality

Nabízíme projekty vytápění domu

Datum: 30.08.2021

Na zimu se připravte tak, abyste měli doma teplo a zároveň ušetřili. Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Projektování i montáž topení

Datum: 30.08.2021

Topná sezóna právě začíná. Chtěli byste letos konečně ušetřit a topit tak, aby to bylo efektivní a ekonomické? Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Novostavba rodinného domu Kojatín, projektová dokumentace topení

Datum: 30.08.2021

Naše společnost Setop projektovala dokumentaci topení, pro rodinný dům v Kojatíně. Jednalo se o jednopodlažní bungalov o užitné ploše cca 220m2 a 6+KK s garáží.

Vytápění domu za nízké náklady

Datum: 30.08.2021

Chtěli byste mít vytopený dům bez vysokých měsíčních poplatků? Pokud ovšem kontaktujete naši firmu, může se vaše přání stát skutečností! Společnost Setop s.r.o. vám totiž navrhne skutečně optimální řešení na míru vašemu domu i peněžence!

Projekty vytápění pro rodinný dům

Datum: 30.08.2021

Toužíte po tom mít ve vašem domě příjemné teplo bez zbytečných nákladů za vytápění? Doporučit vám můžeme podlahové topení, které má oproti běžným radiátorům řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.