Aktuality

Doporučíme vám vhodný zdroj tepla pro vaši domácnost

Chtěli byste přestat platit za vytápění Vašeho domu více nežli musíte? Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

01.05.2023 celý článek

Projekty vytápění pro rodinný dům

Toužíte po tom mít ve vašem domě příjemné teplo bez zbytečných nákladů za vytápění? Doporučit vám můžeme podlahové topení, které má oproti běžným radiátorům řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.

30.08.2021 celý článek

Nabízíme projekty vytápění domu

Na zimu se připravte tak, abyste měli doma teplo a zároveň ušetřili. Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

30.08.2021 celý článek

Projektování i montáž topení

Topná sezóna právě začíná. Chtěli byste letos konečně ušetřit a topit tak, aby to bylo efektivní a ekonomické? Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

30.08.2021 celý článek

Novostavba rodinného domu Kojatín, projektová dokumentace topení

Naše společnost Setop projektovala dokumentaci topení, pro rodinný dům v Kojatíně. Jednalo se o jednopodlažní bungalov o užitné ploše cca 220m2 a 6+KK s garáží.

30.08.2021 celý článek

Vytápění domu za nízké náklady

Chtěli byste mít vytopený dům bez vysokých měsíčních poplatků? Pokud ovšem kontaktujete naši firmu, může se vaše přání stát skutečností! Společnost Setop s.r.o. vám totiž navrhne skutečně optimální řešení na míru vašemu domu i peněžence!

30.08.2021 celý článek