Reference

Projekt topení, Tepelné čerpadlo a krb

Datum: 29. 1. 2019

Zde představíme projektovou dokumentaci vytápění s trošku složitějším systémem. Jak napojit, zapojit tepelné čerpadlo a krb.

Našemu zákazníkovi jsme v jeho rodinném domě, v Kojatíně, Třebíč, naprojektovali tepelné čerpadlo firmy BRILON o výkonu 11kW, které bude jako hlavní zdroj a krbovou vložku o výkonu 16 kW, kterou si přál přes akumulaci 1000l také napojit na otopnou soustavu, v případě, že bude topit v krbu.

Projekt ZTI, vody, kanalizace Břeclav

Datum: 29. 1. 2019

Naše firma SETOP se nezabývá jen projekty topení, ale i projekty zdravotechniky nám nejsou cizí.

Jedná se o kompletní navržení projektu odvodu splaškové a dešťové kanalizace včetně případné akumulace a vsaků, navržení rozvodů vnitřní vody pro zařizovací předměty a napojení vše na hlavní řád pomocí přípojek.

Projekt topení domu bungalov 4+kk

Datum: 6. 5. 2018

Obrátili se na nás mladí manželé s radou o úsporné vytápění domu bungalov 4+kk. Na osobní schůzce jsme se seznámili se stavební koncepcí domu:
  • Užitná plocha domu 125m2
  • Dispozice 4+kk
  • Obvodové zdivo tvárnice Ytong 375mm, zateplení 140mm.
  • Podlahy izolace 150mm
  • Místo stavby: Brno venkov
  • Podkladem byl: stavební projekt domu ve formátu AutoCAD, soubor DWG.

Přípojka plynu Otmarov

Datum: 9. 3. 2018

Přípojka byla plynu provedena na klíč, včetně výkopů, zásypu a předání RWE. Revize, geodetické zaměření.HUP je umístěn na fasádě.

Projekt kotelny na dřevo, dřevoplyn s ekologickým kotlem

Datum: 11. 10. 2017

Projekt kotelny zpracovává náš zkušený projektant. Nemáme vazbu přímo na konkrétního výrobce a proto jsme schopni nezávisle navrhnout vhodný typ kotle.
Při návrhu – projektu nového kotle na dřevo provedeme výpočet tepelných ztrát domu. Nejlépe na základě stavebního projektu ve formátu DWG. Pokud nemáte dokumentaci stavby, provedeme zaměření stávajícího stavu.

Vytápění novostavby rodinného domu Kyselovice, okre Kroměříž

Datum: 11. 10. 2017

Projekt řeší vytápění dvoupodlažního rodinného domku. Majitelé naši firmu požádali abychom nainstalovali a zrealizovali podlahové topení do obou podlaží tohoto objektu.
Celá obytná část je vytápěná podlahovým vytápěním firmy GIACOMINI typu R553FKA, kde do obou koupelen byl přidán otopný žebřík KORALUX Rondo Max - M.
1234