Reference

Projekt topení domu bungalov 4+kk

Datum: 6. 5. 2018

Obrátili se na nás mladí manželé s radou o úsporné vytápění domu bungalov 4+kk. Na osobní schůzce jsme se seznámili se stavební koncepcí domu:
  • Užitná plocha domu 125m2
  • Dispozice 4+kk
  • Obvodové zdivo tvárnice Ytong 375mm, zateplení 140mm.
  • Podlahy izolace 150mm
  • Místo stavby: Brno venkov
  • Podkladem byl: stavební projekt domu ve formátu AutoCAD, soubor DWG.

Přípojka plynu Otmarov

Datum: 9. 3. 2018

Přípojka byla plynu provedena na klíč, včetně výkopů, zásypu a předání RWE. Revize, geodetické zaměření.HUP je umístěn na fasádě.

Projekt kotelny na dřevo, dřevoplyn s ekologickým kotlem

Datum: 11. 10. 2017

Projekt kotelny zpracovává náš zkušený projektant. Nemáme vazbu přímo na konkrétního výrobce a proto jsme schopni nezávisle navrhnout vhodný typ kotle.
Při návrhu – projektu nového kotle na dřevo provedeme výpočet tepelných ztrát domu. Nejlépe na základě stavebního projektu ve formátu DWG. Pokud nemáte dokumentaci stavby, provedeme zaměření stávajícího stavu.

Vytápění novostavby rodinného domu Kyselovice, okre Kroměříž

Datum: 11. 10. 2017

Projekt řeší vytápění dvoupodlažního rodinného domku. Majitelé naši firmu požádali abychom nainstalovali a zrealizovali podlahové topení do obou podlaží tohoto objektu.
Celá obytná část je vytápěná podlahovým vytápěním firmy GIACOMINI typu R553FKA, kde do obou koupelen byl přidán otopný žebřík KORALUX Rondo Max - M.

Projektování schématu zdroje tepla pro bytový dům Hamerláky Brno – Královo pole

Datum: 11. 10. 2017

Zákazník si objednal u naší firmy naprojektovat schéma kotelny. Jedná se o soustavu dvou plynových kondenzačních PROTHERM Medvěd Condens pro kaskádové zapojení. Odvod spalin je montován klasickým koaxiálním odkouřením.

Vytápění rodinného domku ve Chřásti u Tišic, okres Mělník.

Datum: 11. 10. 2017

Projekt řeší vytápění dvoupodlažního rodinného domku, kde objekt je vytápěn podlahovým topením značky GIACOMINI. Otopné smyčky v podlažích budou napojeny na rozdělovač GIACOMINI R553FKA se servopohony. Rozdělovače jsou umístěny ve skřínkách, které jsou ve stěně. K tomuto podlahovému topní jsme přidali do každé koupelny jeden otopný žebřík KORALUX RONDO MAX – M, pro komfortní užívání v jakémkoliv období a sušení mokrých věcí.
1234