Reference

Projektování schématu zdroje tepla pro bytový dům Hamerláky Brno – Královo pole

Datum: 11. 10. 2017

Zákazník si objednal u naší firmy naprojektovat schéma kotelny. Jedná se o soustavu dvou plynových kondenzačních PROTHERM Medvěd Condens pro kaskádové zapojení. Odvod spalin je montován klasickým koaxiálním odkouřením.

Vytápění rodinného domku ve Chřásti u Tišic, okres Mělník.

Datum: 11. 10. 2017

Projekt řeší vytápění dvoupodlažního rodinného domku, kde objekt je vytápěn podlahovým topením značky GIACOMINI. Otopné smyčky v podlažích budou napojeny na rozdělovač GIACOMINI R553FKA se servopohony. Rozdělovače jsou umístěny ve skřínkách, které jsou ve stěně. K tomuto podlahovému topní jsme přidali do každé koupelny jeden otopný žebřík KORALUX RONDO MAX – M, pro komfortní užívání v jakémkoliv období a sušení mokrých věcí.

Rekonstrukce rodinného domu v okolí Brna

Datum: 11. 10. 2017

Zákazník nás oslovil na vytápění podlahovým vytápěním tří podlažního domu. V 1.np je garáž a technická místnost kde je umístěn plynový kondenzační kotel Baxi LUNA PLATINUM +1.18, ohřev teplé vody zajišťuje stacionární zásobník o objemu 125l, odvod spalin je koaxiálním komínem nad střechu budovy.

V tomto projektu jsme řešili vytápění přístavby rodinného domu v Rajhradě okres Brno- venkov

Datum: 10. 10. 2017

Jedná se o dvoupodlažní objekt, kde po domluvě s naší firmou SETOP s.r.o se majitel rozhodl pro vytápění otopnými tělesy RADIK 21VK, které jsme umístili pod každé okno v 1NP a rozmístili podle potřeb v 2 NP. V koupelně jsme nainstalovali elektrické podlahové topení a otopný žebřík KORALUX RONDO MAX – M. Tento systém zajišťuje komfort pro jakékoliv období.

Moderní rodinný dům u Kroměříže

Datum: 10. 10. 2017

Tentokrát jsme řešili vytápění velmi pěkného moderního dvoupodlažního domku u Kroměříže.

Majitel chtěl vytápění otopnými tělesy Korado typu Radik VK a u francouzských oken konvektory s přirozenou konvekcí typu Koraflex FKE, v koupelnách otopný žebřík Koralux rondo max M s elektrickou topnou tyčí, která zajistí komfort pro přechodné období.

Rekonstrukce RD v okr. Znojmo

Datum: 10. 10. 2017

Zákazník nás kontaktoval z okresu Znojmo, kde si chce zrekonstruovat svůj rodinný dům podle svých představ. K rodinnému domu neexistovala projektová dokumentace, tak nám sám rodinný dům zaměřil s veškerými skladbami. U nás na firmě jsme RD přerýsovali do formátu dwg. A mohli jsme začít s výpočtem tepelných ztrát.
1234