Reference

Projekt v královéhradeckém kraji

Datum: 10. 10. 2017

Kontaktoval nás zákazník z Královéhradeckého kraje abychom mu vypracovali projekt podlahového vytápění novostavby rodinného domu. Jednalo se o dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou. Rd byl řešen tak aby měl co nejnižší náklady na vytápění a ohřev teplé vody.

Ševčík Brno

Datum: 10. 10. 2017

Ve starším rodinném domě jsme řešili projekt vytápění. Jedná se o tří podlažní řadový rodinný dům. V současné době je RD vytápěn elektrickými přímotopy a v jednom patře zastaralý systém waf. Náklady na vytápění byly příliš vysoké, proto oslovil naši firmu, abychom mu vypracovali projekt vytápění na míru pro jeho rodinný dům.

Výpočet tepelných ztrát pro starší rodinný dům a následný návrh tepelného čerpadla.

Datum: 20. 9. 2017

Zákazník si přál vypočítat tepelné ztráty rodinného domu. Přinesl nám původní projektovou dokumentaci, řekl nám změny v projektové dokumentaci a protože se měnila okna a dveře v celém objektu potřebovali jsme znát součinitele prostupu tepla U [W∙m-2∙K-1].

Aktuálně pracujeme na zakázce pro: SmartZone Kuřim

Datum: 11. 9. 2017

Naše společnost SETOP realizuje kompletní dodávku inženýrských sítí, kanalizace, vody, topení a kotelny v SmartZone Kuřim.

Projekt vytápění pro rekonstrukci rodinného domu v Brně – Kohoutovicích.

Datum: 24. 8. 2017

Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, kde 1.np je stávající vytápění bylo zvoleno s otopnými tělesy, aby byly co nejmenší stavební práce. Měděné potrubí k jednotlivým otopným tělesům Korádo VK jsou vedeny ve zdech objektu.

Vytápění rodinného domu typy bungalov s garáží

Datum: 24. 8. 2017

Projekt řešil vytápění jednopodlažního rodinného domu. Rodinný dům je velmi prostorný má velmi pěknou dispozici. Je tvořen garáží, zádveřím, prostornou chodbou ze které se vstupuje do 3 pokojů, ložnice, koupelny, toalety, technické místnosti a obývacího pokoje s kuchyňským koutem.

1234