Aktuality

Vytápění domu za nízké náklady

Datum: 12. 11. 2018

Chtěli byste mít vytopený dům bez vysokých měsíčních poplatků? Pokud ovšem kontaktujete naši firmu, může se vaše přání stát skutečností! Společnost Setop s.r.o. vám totiž navrhne skutečně optimální řešení na míru vašemu domu i peněžence!

Doporučíme vám vhodný zdroj tepla pro vaši domácnost

Datum: 23. 7. 2018

Chtěli byste přestat platit za vytápění Vašeho domu více nežli musíte? Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Teplo i úspora s podlahovým topením

Datum: 22. 5. 2018

Toužíte po tom mít ve vašem domě příjemné teplo bez zbytečných nákladů za vytápění? Doporučit vám můžeme podlahové topení, které má oproti běžným radiátorům řadu výhod. Podlahové topení totiž může v porovnání ušetřit až 20% energie za vytápění.

Výpočet tepelných ztrát pro starší rodinný dům a následný návrh tepelného čerpadla.

Datum: 20. 9. 2017

Zákazník si přál vypočítat tepelné ztráty rodinného domu. Přinesl nám původní projektovou dokumentaci, řekl nám změny v projektové dokumentaci a protože se měnila okna a dveře v celém objektu potřebovali jsme znát součinitele prostupu tepla U [W∙m-2∙K-1].
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Porovnávání nákladů na vytápění

Datum: 24. 8. 2017

Zákazník se nemůže rozhodnout jaký zdroj pro jeho rodinný dům bude ideální, proto se obrátil na nás abychom srovnali investiční náklady a náklady na provoz.

12