Aktuality

Nabízíme projekty vytápění domu

Datum: 31. 10. 2020

Na zimu se připravte tak, abyste měli doma teplo a zároveň ušetřili. Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Projektování i montáž topení

Datum: 29. 9. 2020

Topná sezóna právě začíná. Chtěli byste letos konečně ušetřit a topit tak, aby to bylo efektivní a ekonomické? Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Rozdíl mezi kotli na kusové dřevo Atmos DC 25 S a Attack SLX

Datum: 4. 10. 2019

Pokusíme se porovnat dva nejprodávanější kotle na kusové dřevo. Ano srovnáváme nesrovnatelné, ale pojďte se podívat, kterým směrem jde topenářská technika podle firmy SETOP.

Novostavba rodinného domu Kojatín, projektová dokumentace topení

Datum: 22. 8. 2019

Naše společnost Setop projektovala dokumentaci topení, pro rodinný dům v Kojatíně. Jednalo se o jednopodlažní bungalov o užitné ploše cca 220m2 a 6+KK s garáží.

Vytápění domu za nízké náklady

Datum: 12. 11. 2018

Chtěli byste mít vytopený dům bez vysokých měsíčních poplatků? Pokud ovšem kontaktujete naši firmu, může se vaše přání stát skutečností! Společnost Setop s.r.o. vám totiž navrhne skutečně optimální řešení na míru vašemu domu i peněžence!

Doporučíme vám vhodný zdroj tepla pro vaši domácnost

Datum: 23. 7. 2018

Chtěli byste přestat platit za vytápění Vašeho domu více nežli musíte? Naše firma vám v rámci projektu vytápění doporučí vhodný zdroj tepla, například kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.
123